2009/03/23

Medziholie volieb

Je tu medzivolebný čas, tak sa hádam ani neoplatí písať o niečom normálnom. Všetci agitátori na blogoch už druhýkrát zdôraznili verejne, že budú voliť Ivetu.. Hádam iba jedna výnimka, čierna ovca na smeblogu, bude voliť Ivana, veď mu aj v diskusii nandali, až to nie je zaujímavé. Horšia je viróza, ktorá si v závere minulého týždňa na mňa sadla obkročmo. To zase nezaujíma čitateľov môjho blogu...

Mohol by som písať niečo o prírastku do rodiny, ale ešte neboli krstiny, tak radšej počkám... Akosi nemám chuť venovať sa viacerým témam odrazu a každá jednotlivá nie je dostatočne nosná. Postupujem per partes, čakám na vyriešenie jedného problému, potom príde na rad ďalší a ďalší. Nekonečný rad problémov.

Možno budú aj nejaké príjemnejšie témy, možno naozaj príde jar a snáď aj leto.

Príroda je stále fádna, nemám chuť vziať do ruky, fotoaparát, ani štetec. Hádam len staré zrúcaniny sa teraz lepšie vypínajú za stromami bez lístia. Chcelo by to nejaký trhák kontrastujúci so šedou realitou. O jednom viem, je z oblasti vedy a výskumu a bude šokujúco prekvapivý. Už nejaký čas tvrdo pracujem na štúdiu istých dokumentov.

6 komentárov:

 1. Som zvedavá na ten trhák a neboj... jar príde...čoskoro. Aj na krstiny sa tešíme...:)Pekný večer
  ima

  OdpovedaťOdstrániť
 2. tak to je vážne, keď už ty nemáš chuť vziať do ruky fotoaparát... :(

  viróza? - neboj, to po pár dňoch prejde
  zima a chlad? - už čoskoro má prísť jarné teplúčko, aj keď jar je de facto tu (aspoň tak to veští najlepšie počasie..:)
  príroda je síce ešte fádna, zato udalosti okolo nás nie.. :)
  nedávno si písal o úsmeve aj ako o lieku... tak si ho naordinujme.. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Len píš. O hocičom. Dobre sa čítaš. :-)
  Ja som včera skoro zmrzla, keď som - preceniac zubaté slnko - vyšla s profesionálnou sprievodkyňou bližšie spoznávať históriu Kalugy. Bez rukavíc a v nohaviciach z menej zimnej látky. Vzhľadom k tomu, že sme v aute trávili len minimum času a takmer dve celé hodiny sa výkladové putovanie históriou konalo vonku, stálo to zato. Sneh nádherne žiariaci, vzduch bez vetra. No kosa ako v tuhej zime! Ešte teraz cítim to oziabanie rúk aj nôh... Ani mi nenapadlo vytiahnuť fotoaparát (čo však teraz ľutujem).

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tak-tak, tiež to tu rád čítam.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ima, už to začalo...

  mia, úsmev? čo je to? to treba ceriť zuby, alebo stačí mesiačik, či mašlička?

  Silvia, píšem keď nie som zahltený čítaním aktualít (pozor, tým nemyslím správy z domény kaluga.ru)...

  Gabriel, nechcem sa chváliť, ale vieš ako potešiť grafomana! :) Potešiť gurmána, bez mámivej vône jedla, je asi ťažšie. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. wabt............................

  :(

  OdpovedaťOdstrániť